1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na adorację z medytacją.

2. Rozpoczynamy przygotowania do Triduum Paschalnego. Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą scholę swoim głosem lub innymi zdolnościami zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 do sali duszpasterskiej.

3. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Jaki jest dobry a jaki zły sposób wyrażania swojego niezadowolenia. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu: Mężczyźni w Biblii. Temat spotkania: Dawid – Król i przywódca Izraela.

5. W piątek spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży o godz. 15.30.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W sobotę zapraszamy na czuwanie Maryjne w naszym Sanktuarium, które rozpoczniemy o godz. 17.00. W programie Różaniec, Msza św., krótka medytacja zakończona indywidualnym błogosławieństwem.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Zapraszamy na nabożeństwa Wielkopostne, które sprawujemy: Drogę Krzyżową w każdy piątek o po Mszy św. o godz. 18.00; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.

10. W Wielkim Poście zapraszamy na Rekolekcje na raty, które głosimy w każdą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 16.00. Temat przewodni: „Siedem słów Jezusa na Krzyżu”.


» STARSZE WPISY