1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Adorację Najświętszego Sakramentu z medytacją.

2. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 17.30.

3. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Jak przyzwolenie dla cwaniactwa skutecznie niszczy chrześcijaństwo? Początek o godz. 18.45.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu p.t. Mężczyźni w Biblii. Temat najbliższego spotkania: Józef – mądry zarządca Egiptu. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

5. W piątek o godz. 15.30 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o godz. 18.30.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W sobotę zapraszamy na Czuwanie Maryjne w naszym Sanktuarium. Początek o godz. 17.00. W programie Różaniec, Msza św., krótka medytacja zakończona Apelem Jasnogórskim i indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk – zobacz więcej.

8. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 9.15 zmiana tajemnic różańcowych.

9. Także w przyszłą niedzielę rozpoczynamy Adwent. Już dziś zapraszamy na adwentowe Roraty, które sprawować będziemy w dni powszednie o godz. 6.00.

10. Jeszcze do końca listopada można składać kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych. W ich intencji modlimy się w każdy poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 9.00.

11. Z radością informujemy, że 23 listopada Prezydent Andrzej Duda ustanowił Pomnikiem Historii historyczny zespół architektoniczno-krajobrazowy w Sandomierzu obejmujący między innymi późnoromański kościół św. Jakuba z kompleksem klasztornym. Obecność wśród tak cennych i ważnych dla Polski obiektów dziedzictwa historycznego, kulturalnego i duchowego to ogromny zaszczyt. Pragniemy wyrazić ogromną wdzięczność ks. bp. Krzysztofowi Nitkiewiczowi inicjatorowi przedsięwzięcia, a szczególnie prof. Zbigniewowi Myczkowskiemu oraz wszystkim wyrażającym na różny sposób troskę o nasz zabytkowy kościół i klasztor. Szczególne podziękowania składamy kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej za skierowanie zaproszenia na uroczystość nadania tego zaszczytnego tytułu, na której reprezentował naszą wspólnotę wice prowincjał o. Jarosław Głodek OP – zobacz więcej.


» STARSZE WPISY