1. Przez cały miesiąc maj zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 18.30.

2. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na spotkanie dyskusyjne zatytułowane: Wierzę w jeden święty, powszechny i apostolski Kościół. Początek spotkania po Mszy Św. wieczornej.

3. Spotkanie Bractwa Modlitewnego we wtorek po Mszy św. porannej.

4. Także we wtorek zapraszamy na kolejna próbę Dominikańskiego Chóru Rodzinnego. Początek o godz. 18.15.

5. W środę nie będzie spotkania Grupy Pogłębianie Wiary. Natomiast Grupa ta zaprasza wszystkich chętnych na pielgrzymkę autokarową do: Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie; Sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie; Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Termin pielgrzymki: sobota20 maja; koszt: 35 zł; zapisy w punkcie informacyjnym kościoła do 20 maja. Szczegóły w gablocie przed kościołem. Program wyjazdu – link.

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu Kobiety w Biblii pt.: żona Manoacha i Elżbieta. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy na nie wszystkich chętnych, a poprowadzi je o. Marek.

7. Już dziś zapraszamy na uroczystość odpustową bł. Sadoka i Braci Męczenników, którą w tym roku przeżywać będziemy od 2 do 4 czerwca. Coś dla ducha coś dla ciała. Każdy znajdzie coś dla siebie. Ramowy plan w gablocie przed kościołem.

8. Zapraszamy do naszej kawiarenki: „Dominikańskie Smaki”. Domowe ciasto, lody, słodycze, kawa, herbata, pierogi, bigos klasztorny, żurek. Z pięknym widokiem na Sandomierz. Zapraszamy serdecznie! Przejście do kawiarenki przez prezbiterium.