1. Przez cały miesiąc maj zapraszamy codziennie na nabożeństwo majowe o godz. 18.30.

2. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na film: Zmartwychwstały. Historia rzymskiego trybuna Claviusa, któremu Poncjusz Piłat zleca ukrzyżowanie Jezusa z Nazaretu, a trzy dni później śledztwo w sprawie zmartwychwstania Skazańca. Po filmie dyskusja.

3. Spotkanie Bractwa Modlitewnego we wtorek po Mszy św. porannej.

4. Także we wtorek zapraszamy na kolejna próbę Dominikańskiego Chóru Rodzinnego. Początek o godz. 18.15.

5. W środę podczas Mszy św. o godz. 19.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.

6. W tym dniu o godz. 19.45 grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na ciąg dalszy spotkania pt.: O cnocie powściągliwości i czystości. Zapraszamy.

7. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej pt.: Oddziaływanie Ducha Św. na chrześcijan. Spotkanie ma charakter otwarty, zapraszamy na nie wszystkich chętnych, a poprowadzi je o. Stanisław.

8. W sobotę 13 maja podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencjach próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej oraz za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w ich intencjach. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

9. Grupa Pogłębianie Wiary organizuje pielgrzymkę autokarową do: Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie; Sanktuarium św. Stanisława w Szczepanowie; Pustelni Złotego Lasu w Rytwianach. Termin pielgrzymki: 20 maja; koszt: 35 zł; zapisy w punkcie informacyjnym kościoła. Szczegóły w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej – zobacz więcej.

10. Zapraszamy do naszej kawiarenki: „Dominikańskie Smaki”. Domowe ciasto, lody, słodycze, kawa, herbata, pierogi, bigos klasztorny, żurek. Z pięknym widokiem na Sandomierz. Zapraszamy serdecznie! Przejście do kawiarenki przez prezbiterium.