1. W adwencie zapraszamy na msze św. roratnie na godz. 6:00 w dni powszednie, czyli od poniedziałku do soboty. W punkcie informacyjnym można nabyć opłatki oraz świece Caritasu.
2. Jutro, w pierwszy poniedziałek miesiąca, Msza św. roczna o godz. 18:30 w intencji zmarłych powierzonych na kartkach wypominkowych. Wcześniej o 18:00 różaniec w intencji zmarłych.
3. We wtorek 8 grudnia uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. U nas zwykły porządek mszy: 6:00, 9:00, 18:30. Nie jest to święto nakazane.
4. W najbliższą sobotę, 12 grudnia, o godz. 9:00 Msza św. i koronka do Bożego Miłosierdzia w intencjach grupy Modlitwa Razem.
5. W najbliższą niedzielę przeprowadzimy kwestę na rzecz pomocy chrześcijanom za naszą wschodnią granicą. W tym roku nasz Zakon kieruję pomoc na rzecz dominikańskich dzieł prowadzonych na wciąż ogarniętej działaniami wojennymi Ukrainie. Celem naszej zbiórki będzie pomoc ośrodkowi leczniczo-wychowawczemu dla dzieci zaniedbanych i osieroconych, który od kilkunastu lat działa, pod nazwą Dom św. Marcina de Porres, w Fastowie, wynędzniałym miasteczku pod Kijowem. Ośrodek prowadzą ukraińscy i polscy ojcowie dominikanie z tamtejszej parafii pod wezwaniem Podwyższenia Krzyża Świętego. Pomagają dzieciom z Fastowa i okolic, ale także dzieciom z ogarniętego konfliktem zbrojnym wschodu Ukrainy.

Można wspomóc działalność Domu św. Marcina de Porres, wpłacając pieniądze na konto naszego klasztoru z dopiskiem w tytule przelewu: „Dzieci w Fastowie”

Dane konta:

Klasztor Ojców Dominikanów w Sandomierzu
Staromiejska 3, 27-600 Sandomierz
Numer rachunku: 02 2530 0008 2051 1041 9794 0001
Nazwa i adres banku do przelewów
Nest Bank S.A.