1. W najbliższą środę początek Wielkiego Postu. Zapraszamy na Mszę św. na godz. 9 i 18:30 oraz na dodatkową mszę o godz. 16:00. 15 minut przed każdą z mszy rozpoczynamy spowiedź. W środę popielcową obowiązuje post ścisły.

2. W Wielkim Poście w piątki Droga Krzyżowa po wieczornej Mszy św., którą rozpoczynamy o 18:30. Nie ma wtedy Różańca. W niedziele zapraszamy na Gorzkie Żale na godz. 15.00.

3. Zapraszamy na rekolekcje wielkopostne. Będą to „rekolekcje na raty”, czyli 2 odrębne cykle konferencji przez pięć kolejnych niedziel Wlk. Postu podczas mszy o godz. 12 i o godz. 19. Początek w najbliższą niedzielę.

4. W tym tygodniu zapraszamy na próbę chóru w poniedziałek po wieczornej mszy oraz na spotkanie biblijne o godz. 19 w czwartek. W środę popielcową nie będzie spotkania grupy ‘Pogłębianie wiary’.

5. Zapraszamy dorosłych i młodzież na katechezy pogłębiające doświadczenie dojrzałej wiary, prowadzone przez neokatechumenat w salce parafii Nawrócenia św. Pawła w poniedziałki i piątki o godz. 19:00.