1. Dziś świętujemy Męczenników Dominikańskich z naszego klasztoru, błog. Sadoka i jego 48 Współbraci Dominikanów.

Na stale zapraszamy do modlitwy za wstawiennictwem Błogosławionych Męczenników w środy wieczorem. Od tego tygodnia msze o godz. 18:30 w każdą środę będą sprawowane nad grobem błog. Sadoka i Współbraci, czyli w Kaplicy Męczenników. Na zakończenie mszy odmówimy Litanię i ucałujemy relikwie Błogosławionych. Środowa wieczorna msza będzie odprawiana w intencjach, które można składać do skrzynki przy Kaplicy.

2. W środę po wieczornej mszy zapraszamy na spotkanie grupy ‘Pogłębianie wiary’ a w czwartek na spotkanie grupy biblijnej.

3. W najbliższą niedzielę 9 czerwca Biskup Sandomierski Krzysztof Nitkiewicz zaprasza wszystkich na uroczyste obchody 20. rocznicy pobytu św. Jana Pawła II w Sandomierzu. O godzinie 9 przy parafii św. Józefa w Sandomierzu wyruszy Marsz dla Życia i Rodziny, który ulicami starego miasta dotrze na Błonia Sandomierskie pod krzyż papieski, gdzie o godzinie 9.45 wraz ze zgromadzoną młodzieżą rozpocznie się finał konkursu wiedzy o św. Janie Pawle II. O godzinie 11 na Błoniach rozpocznie się uroczysta Msza Święta. Po niej piknik rodzinno-młodzieżowy z wieloma atrakcjami m.in. pokaz sprzętu wojskowego, występ Rycerstwa sandomierskiego, Koncert Orkiestry Wojskowej.


» STARSZE WPISY