1. Zapraszamy na Msze św. roratnie, które sprawujemy przez cały Adwent w dni powszednie o godz. 6:00. W zakrystii i w punkcie informacyjnym do nabycia opłatki i świece Caritas.

2. We wtorek, 18 grudnia, zapraszamy na próbę chóru rodzinnego na godz. 19. Innych spotkań grup duszpasterskich nie będzie z uwagi na spowiedzi oraz inne przygotowania do Świąt.

3. W najbliższą sobotę, 22 grudnia, na placu Caritas Diecezji Sandomierskiej przy ul. Trześniowskiej 13 o godz. 16 odbędzie się inauguracja Żywej Szopki, otwartej przez cały okres Świąt Bożego Narodzenia. Po inauguracji Wigilia z Bezdomnymi mężczyznami z udziałem Ks. Biskupa Krzysztofa Nitkiewicza.

4. Spowiedź przedświąteczna w poniedziałek w katedrze, w środę u św. Pawła, w piątek w parafii Podwyższenia Krzyża. U nas spowiedź w piątek 21 grudnia i w sobotę 22 grudnia od 8:30 do 12:30 oraz od 15:00 do 19:30.
W najbliższą niedzielę 23 grudnia ani w poniedziałek 24 grudnia nie będzie już spowiedzi w naszym kościele.
Przez najbliższe 2 tygodnie, z uwagi na spowiedź w różnych kościołach i Święta, nie będzie w naszym klasztorze przedpołudniowego dyżuru spowiedzi.


» STARSZE WPISY