1. W ostatnim tygodniu listopada zapraszamy codziennie do wspólnej modlitwy za naszych bliskich zmarłych podczas nabożeństwa różańcowego o godz. 18.00.

Przypominamy, że jeszcze do końca tygodnia można przekazywać kartki wypominkowe. Najbliższa msza roczna za zmarłych w pierwszy poniedziałek miesiąca, czyli 3 grudnia o godz. 18:30. Przed mszą odmówimy wspólnie różaniec w intencji naszych bliskich zmarłych.

2. We wtorek, 27 listopada, zapraszamy na próbę chóru rodzinnego na godz. 19.00 w sali duszpasterskiej.

3. W środę, 28 listopada, zapraszamy na spotkanie grupy ‘Pogłębianie wiary’. Tym razem spróbujemy podczas dyskusji ocenić pontyfikat Jana Pawła II. Spotkanie jak zawsze w sali duszpasterskiej po mszy o godz. 18.30.

4. W czwartek, 29 listopada, zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej. Będziemy poznawać na nowo postać św. Jana Chrzciciela. Spotkanie odbędzie się w sali duszpasterskiej po mszy o godz. 18.30.

5. Za tydzień w niedziele rozpoczynamy czas Adwentu. W sobotę, 1 grudnia, w wigilię pierwszej niedzieli Adwentu zapraszamy na czuwanie Maryjne. Rozpoczynamy o godz. 17.30 wspólną modlitwą różańcową po której Eucharystią rozpoczniemy liturgicznie okres Adwentu. Po mszy św. wspólnie zaśpiewamy Apel Jasnogórski.

6. We wszystkie dni Adwentu, z wyjątkiem niedziel i uroczystości, zapraszamy serdecznie na msze św. roratnie o godz. 6.00. 10 minut przed mszą będziemy odprawiać Godzinki o Niepokalanym Poczęciu Najświętszej Maryi Panny.


» STARSZE WPISY