1. W ubiegłą niedzielę, oraz w postaci przelewów na nasze konto bankowe, zebraliśmy środki na zakup i instalację nowego systemu ogrzewania w naszym kościele w wysokości 6.305 zł i 5 euro. Za wszystkie ofiary bardzo dziękujemy.

2. W Dzień Zaduszny 2 listopada rozpoczęliśmy roczny cykl modlitwy za zmarłych poleconych w wypominkach. Przez cały listopad modlimy się za zmarłych, odmawiając Różaniec o godz. 18:00 w dni powszednie i p godz. 10 w niedziele. Zapraszamy na kolejną mszę roczną za zmarłych w pierwszy poniedziałek następnego miesiące czyli 3 grudnia na godz. 18:30.

Można jeszcze przez cały listopad przekazywać kartki wypominkowe. Przypominamy też, że do 8 listopada można uzyskać odpust zupełny w intencji osoby zmarłej, a w pozostałych dniach listopada odpust cząstkowy.

3. We wtorek, 6 listopada, zapraszamy na próbę chóru rodzinnego na godz. 19. W czwartek spotkanie Grupy Biblijnej, po mszy św. o 18:30. Cykl: Mężczyźni w Biblii. Temat spotkanie: Apostoł Piotr. W w sobotę o godz. 9 msza św. w intencjach grupy Modlitwa Razem.

4. W tym tygodniu o. Wilhelm przeprowadza się do klasztoru dominikanów w Korbielowie. Dziękujemy Ojcu Wilhelmowi za kilka lat pracy i modlitwy w naszym sandomierskim klasztorze.


» STARSZE WPISY