1. Dziś po każdej mszy św. prowadzimy zbiórkę na zakup i instalację nowego systemu ogrzewania w naszym kościele. Za wszystkie ofiary dziękujemy.

2. W ostatni dzień października, w środę, zapraszamy na procesję różańcową, która wyruszy z kościoła św. Pawła po mszy św. o godz. 17:00, a następnie ulicą Staromiejską przejdziemy do nas i zakończymy Różaniec przed obrazem Matki Bożej. W tym dniu nie będzie w naszym kościele oddzielnego nabożeństwa różańcowego.

3. W uroczystość Wszystkich Świętych w naszym kościele niedzielny porządek mszy. Na cmentarzu przy kościele św. Pawła o godz. 14 dodatkowa Msza św. i modlitwa wypominkowa.

4. W listopadzie rozpoczynamy kolejny roczny cykl modlitwy za zmarłych poleconych na kartkach wypominkowych. Pierwsza msza w cyklu mszy rocznych 2.11 o godz. 18:30. Przez cały miesiąc modlimy się za zmarłych odmawiając Różaniec o godz. 18:00. Kolejne daty mszy rocznych na specjalnych kartkach.

5. W tym tygodniu przypada pierwsza sobota miesiąca, 3.11, zapraszamy na sobotnie czuwanie Maryjne, które rozpocznie się o godz. 17:30. W programie różaniec, o godz. 18:30 Msza św. a po niej Apel Jasnogórski i indywidualne błogosławieństwo.


» STARSZE WPISY