1. Jutro 19 marca przypada uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP. Zapraszamy na Mszę św. o godz. 9.00 i 18.00.

2. Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą scholę swoim głosem lub innymi zdolnościami w przygotowaniu Triduum paschalnego zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 do sali duszpasterskiej – zobacz więcej.

3. W środę po Mszy św. wieczornej grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie, na którym będą pochylać się nad słowami Jezusa Chrystusa: „Nie bójcie się tych, którzy zabijają ciało, lecz duszy zabić nie mogą”. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie grupy biblijnej, podczas którego zostanie omówiona godność chrześcijanina według św. Pawła, który określa ją, jako światłość. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

5. Duszpasterstwo szkół średnich spotyka się w piątek o godz. 15.30.

6. Rekolekcje ostatniej szansy wygłosi dominikanin ojciec Krzysztof Popławski z Rzymu. Podczas każdej Mszy św. w najbliższą niedzielę 25 marca oraz podczas Mszy św. 26 i 27 marca o godz. 18.00 a po niej konferencja. Zapraszamy.

7. Zapraszamy na nabożeństwa Wielkopostne, które sprawujemy: Drogę Krzyżową w każdy piątek po Mszy św. o godz. 18.00; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.

8. W przygotowaniu się do spowiedzi zachęcamy do skorzystania z Rachunku Sumienia, który można nabyć w punkcie informacyjnym oraz na końcu ławek nawy głównej.

9. W punkcie informacyjnym kościoła można nabyć świąteczne baranki Paschalne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie działalności Caritas naszej diecezji.

10. Prosimy nie odkładać spowiedzi na ostatnią chwilę.

11. W niedzielę za tydzień, 25 marca przechodzimy na czas letni. Przestawiamy zegarek o godzinę do przodu. Śpimy o godzinę krócej!

12. Zachęcamy do uczestnictwa w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej. Szczegóły w gablocie przed kościołem oraz na stronie EDK.

13. Informacje o Warsztatach Rękodzielniczych pt. „Ozdoby na stół wielkanocny” w gablocie przed kościołem oraz na stronie Sandomierskiego Centrum Kultury.


» STARSZE WPISY