1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00 a po niej na agapę.

2. Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszą scholę swoim głosem lub innymi zdolnościami w przygotowaniu Triduum paschalnego zapraszamy we wtorek o godz. 18.00 do sali duszpasterskiej.

3. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Niezadowolenie ludzi wolnych. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej odbędzie się spotkanie Grupy Biblijnej podczas którego zostanie omówiona godność chrześcijanina jako światłość. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

5. W piątek spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży o godz. 15.30.

6. W sobotę swoją trzecią rocznicę istnienia obchodzić będzie działająca przy naszym klasztorze internetowa grupa modlitewna „ModlitwaRazem”. Grupa liczy już 855 członków. Podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za członków tej grupy oraz w ich intencjach. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

7. Także w sobotę podczas Mszy św. o godz. 18.00 tak jak w każdy 10 dzień miesiąca, modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.

8. Zapraszamy na nabożeństwa Wielkopostne, które sprawujemy: Drogę Krzyżową w każdy piątek o po Mszy św. o godz. 18.00; Gorzkie Żale w każdą niedzielę o godz. 15.00.

9. W punkcie informacyjnym kościoła można nabyć świąteczne baranki Paschalne. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na wsparcie działalności Caritas naszej diecezji.


» STARSZE WPISY