1. W poniedziałek w klasztorze Trójcy Świętej w Krakowie obrady rozpocznie Kapituła naszej prowincji, która potrwa do 24 lutego. Prosimy was o modlitwę w intencji Kapituły i naszej prowincji. Dlatego zapraszamy na Mszę św. o Duchu św. w intencji kapituły w poniedziałek o godz. 18.00.

2. Także w poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Agape.

3. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 18.00.

4. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary kontynuować będzie poszukiwanie odpowiedzi na pytanie: Co to jest prawdziwa wolność, a co tylko jej fikcją?

5. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej podczas którego omówiona zostanie godność chrześcijańska według św. Pawła.

7. We piątek przeżywać będziemy Święto Ofiarowania Pańskiego zwane w tradycji polskiej Świętem Matki Bożej Gromnicznej.
W tym dniu podczas Mszy św. święcić będziemy świece.

8. Także w piątek o godz. 15.30 zapraszamy młodzież gimnazjalną i szkół średnich na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o 18.30.

9. W sobotę zapraszamy do naszego Sanktuarium na Czuwanie Maryjne. O godz. 17.00 Różaniec, o godz. 18.00 Msza św., a po niej krótka medytacja, Apel Jasnogórski zakończony indywidualnym błogosławieństwem z nałożeniem rąk.

10. W najbliższym czasie mamy jeszcze wolne intencje Mszalne oraz terminy Mszy św. Gregoriańskich. Więcej informacji w zakrystii.


» STARSZE WPISY