1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na adorację z medytacją.

2. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary rozpatrywać będzie zagadnienie czy prawdą jest, że: można się zachwycać Panem Jezusem i Jego nauką, a jednak w Niego nie wierzyć.

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej podczas którego omówiona zostanie godność chrześcijańska według św. Pawła.

4. W piątek o godz. 15.30 zapraszamy młodzież gimnazjalną i szkół średnich na spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o 18.30.

5. Od 18 do 25 stycznia przeżywać będziemy Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. Zachęcamy w tych dniach do wspólnej modlitwy w tej intencji.

6. W najbliższym czasie mamy jeszcze wolne intencje Mszalne oraz terminy Mszy św. Gregoriańskich. Więcej informacji w zakrystii.

7. Przypominamy, że w każdą środę podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlimy się w intencjach złożonych do skrzynki przy kaplicy bł. Sadoka i Braci Męczenników, a w każdą sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00 w intencjach złożonych do skrzynki przy kaplicy Matki Bożej Różańcowej. Zachęcamy do wspólnej modlitwy przez wstawiennictwo naszych sanktuaryjnych patronów.

8. Centrum Ewangelizacji Św. Augustyna oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji Gaudete zaprasza do udziału w kursie „Nowe Życie”, który odbędzie się w dniach 26-28 stycznia w Diecezjalnym Caritas przy ul. Opatowskiej. Kurs prowadzony jest w nowej formie, pełnej dynamiki i życia, która nie pozwala przejść obojętnie nad przekazem płynącym z Dobrej Nowiny. Kurs jest przeznaczony dla osób pełnoletnich. Koszt wyżywienia oraz materiałów 50 zł.


» STARSZE WPISY