1. Jutro w poniedziałek 1 stycznia obchodzić będziemy Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi. Msze św. w naszym kościele sprawowane będą według porządku niedzielnego – o godz. 9.15, 12.00, 14.00, 16.00 i 19.00. Przypominamy, że każdy chrześcijanin w tym dniu zobowiązany jest do uczestnictwa we Mszy św.

2. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary zaprasza do wspólnego poszukiwania odpowiedzi na pytanie: Co tak naprawdę znaczy pragnąć sprawiedliwości?

3. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na spotkanie Grupy Biblijnej podczas którego omówione zostanie zagadnienie chrztu według św. Pawła. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. W sobotę (6.01) przeżywać będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego. Mszę św. sprawować będziemy tak jak w każdą niedzielę – o godz. 9.15, 12.00, 14.00, 16.00 i 19.00. Podczas Mszy św. święcić będziemy kredę i kadzidło, które będzie można zabrać do naszych domów. Przypominamy, że każdy chrześcijanin w tym dniu zobowiązany jest do uczestnictwa we Mszy św.

6. W tym dniu zapraszamy na Piąty Sandomierski Orszak Trzech Króli. Orszak wyruszy z kościoła św. Pawła o godz. 12.00. My dołączymy do niego przed naszym kościołem ok. godz. 12.15 i razem pójdziemy na Rynek Starego Miasta, by tam wraz z Trzema Królami oddać pokłon Jezusowi i wspólnie kolędować. Bardzo prosimy by ubrać się lub mieć ze sobą dodatki w kolorze zielonym. Zapraszamy wszystkich, a szczególnie rodziny
z dziećmi.

7. Także w tym dniu zapraszamy do uczestnictwa w comiesięcznym Czuwaniu Maryjnym w naszym Sanktuarium. Wyjątkowo Czuwanie rozpocznie się o godz. 18.00. W programie: Różaniec, o godz. 19.00 Msza św. zakończona Apelem Jasnogórskim i indywidualnym błogosławieństwem.

8. W przyszłą niedziele obchodzić będziemy Święto Chrztu Pańskiego.


» STARSZE WPISY