1. W rozpoczynającym się ostatnim tygodniu Adwentu w sposób szczególny zapraszamy na Roraty, które sprawujemy o godz. 6.00. O godz. 5.30 otwarcie kościoła; 5.50 Godzinki o NMP. Zapraszamy – zobacz więcej.

2. Ze względu na spowiedź przedświąteczną w tym tygodniu nie będzie spotkań grup duszpasterskich.

3. By dobrze zaplanować spowiedź przedświąteczną, przy kaplicy św. Jacka w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej można zapoznać się z grafikiem spowiedzi. Informujemy, że spowiadać będziemy tylko w wyznaczonych godzinach. Prosimy o szczegółowe zapoznanie się z czasem spowiedzi. W poniedziałek 18.12 ze względu na spowiedź tzw. miejską w Katedrze oraz w ostatnim tygodniu Adwentu podczas Rorat w naszym kościele nie będzie spowiedzi. Prosimy by spowiedzi nie odkładać na ostatnia chwilę. Przypominamy, że w I i II dzień Świąt nie będziemy spowiadać.

4. W punkcie informacyjnym kościoła i w zakrystii można nabyć poświęcone opłatki oraz świece Caritas na stół Wigilijny.

5. W przyszłą niedzielę 24.12 Msze św. w naszym kościele sprawować będziemy o godz. 9.15, 12.00, 14.00 i 16.00. Przypominamy o niedzielnym obowiązku uczestnictwa we Mszy św. Po Mszy św. o godz. 16.00 kościół zostanie zamknięty do godz. 23.00. O północy zapraszamy na Pasterkę – zobacz tutaj.

6. W Boże Narodzenie i II Dzień Świąt Msze św. w naszym kościele sprawowane będą według niedzielnego porządku. Zapraszamy do wspólnej modlitwy – zobacz tutaj.


» STARSZE WPISY