1. W Adwencie zapraszamy na Roraty, podczas których komentować będziemy fragmenty Ewangelii przygotowujące nas do Bożego Narodzenia. Roraty sprawować będziemy od poniedziałku do soboty o godz. 6.00. O godz. 5.30 otwarcie kościoła; 5.50 Godzinki o NMP. Zapraszamy.

2. W poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00 modlić się będziemy w intencji Ojczyzny.

3. Po Mszy św. Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na film pt.: 12 dni do świąt. Po filmie dyskusja.

4. W tym tygodniu nie będzie próby Dominikańskiego Chóru Rodzinnego.

5. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Jak mam postąpić, kiedy zawodowy obowiązek jest sprzeczny z sumieniem? Początek o godz. 18.45.

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu: Mężczyźni w Biblii. Temat najbliższego spotkania: Mojżesz – wyjęty z wody. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

7. W piątek o godz. 15.30 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o godz. 18.30.

8. Przy wyjściu z kościoła i w zakrystii można nabyć poświęcone opłatki oraz świece Caritas na stół Wigilijny.

9. Przy kaplicy św. Jacka w gablocie przed kościołem oraz na stronie internetowej można zapoznać się z grafikiem spowiedzi przed świątecznej. We wtorek 12.12 ze względu na przedświąteczną spowiedź w parafii Nawrócenia św. Pawła i w poniedziałek 18.12 ze względu na spowiedź tzw. miejską w Katedrze w naszym kościele nie będzie spowiedzi. Prosimy by spowiedzi nie odkładać na ostatnia chwilę. Przypominamy, że w I i II dzień Świąt nie będziemy spowiadać.


» STARSZE WPISY