1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na spotkanie dyskusyjne: Modlitwa skuteczna – czyli jaka? Początek po Mszy św. wieczornej.

2. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 17.30.

3. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na ciąg dalszy spotkania: niepełnosprawny fizycznie, niepełnosprawny umysłowo moim bliźni. Początek o godz. 18.45.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej pt.: Chrzest według św. Pawła. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

5. W piątek o godz. 15.30 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o godz. 18.30.

6. W listopadzie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Podczas nabożeństwa wyczytywać będziemy kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych.

7. Do końca listopada można składać kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych. W ich intencji modlimy się w każdy poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 9.00.

8. W przyszłą niedzielę przyjadą do nas bracia studenci z Krakowa z promocją nowego numeru pisma Teofil zatytułowanego „Maryja z Nazaretu”, w którym zastanawiają się czy nasz obraz Maryi jest zgodny z prawdą?


» STARSZE WPISY