1. Dziękujemy za wszelkie modlitwy w naszej intencji poprzez które wspieraliście nas podczas odprawianych przez naszą wspólnotę rekolekcji.

2. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Film pt.: Exodus. Bogowie i królowe. Po filmie dyskusja.

3. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 17.30.

4. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie: „niepełnosprawny fizycznie, niepełnosprawny umysłowo moim bliźni„. Początek o godz. 18.45.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu p.t. Mężczyźni w Biblii. Temat najbliższego spotkania: Walka Jakuba z Bogiem. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

6. W piątek o godz. 15.30 spotkanie Duszpasterstwa Młodzieży. Schola młodzieżowa w sobotę o godz. 18.30.

7. Od piątku do niedzieli w naszym mieście przeżywać będziemy Święto Młodego Wina. Zapraszamy w tych dniach do nawiedzenia naszego kościoła, klasztoru a także Winnicy św. Jakuba. W niedzielę zaś podczas Mszy św. o godz. 9.15 wraz z Winiarzami ziemi sandomierskiej dziękować będziemy za tegoroczne zbiory gronowe. Zapraszamy do wspólnej modlitwy.

8. W listopadzie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Podczas nabożeństwa wyczytywać będziemy kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych.

9. Mamy jeszcze wolne intencje na Msze św. gregoriańskie, czyli 30 Mszy św. w intencji osoby zmarłej. Szczegółowe informacje w zakrystii – więcej informacji.


» STARSZE WPISY