1. W piątek 10.11 zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00, która sprawowana będzie w intencji Ojczyzny.

2. W sobotę 11.11 podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w ich intencjach. Dziękować także będziemy za dar Niepodległości naszej Ojczyzny. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

3. W listopadzie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o godz. 18.30. Podczas nabożeństwa wyczytywać będziemy kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych.

4. Jeszcze do 8 listopada za pobożne nawiedzenie cmentarza i modlitwę za zmarłych można uzyskać odpust zupełny za dusze w czyśćcu cierpiące. Do uzyskania tego odpustu również wymaga się, oprócz wykluczenia wszelkiego przywiązania do jakiekolwiek grzechu, wypełnienia trzech następujących warunków: spowiedź sakramentalna, Komunia św. i modlitwa (Ojcze nasz i Zdrowaś) w intencjach Ojca Świętego.

Po jednej spowiedzi można uzyskać kilka odpustów zupełnych. Odpust zupełny można uzyskać raz dziennie.

5. Do skrzynki przy wyjściu z kościoła można jeszcze składać kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych, za których sprawować będziemy Mszę św. przez cały rok w każdy poniedziałek o godz. 9.00. Kartki można zabrać z tylnych ławek kościoła.

6. Od poniedziałku do piątku nasza klasztorna wspólnota wyjeżdża na coroczne rekolekcje. W związku z tym w przyszłym tygodniu nie będą odbywać się spotkania duszpasterskie. Na ten czas zawieszamy także całodzienny dyżur spowiedniczy oraz wieczorną Adorację. Opiekę nad naszym klasztorem i posługą duszpasterską w kościele obejmą Księża Goście. Prosimy Was o modlitwę w naszej intencji.


» STARSZE WPISY