1. Dziś po Mszy św. o godz. 16.00 zapraszamy na spotkanie autorskie z pisarką Wiesławą Karczewską-Grabias, która zaprezentuje swoją nową książkę pt. „Przetrwać czas nieludzki… Opowieść o Zofii Kołeckiej Fugiel”. Spotkanie odbędzie się na krużganku klasztornym – zobacz więcej.

2. Także dziś w Zawichoście oraz jutro w Sandomierzu przeżywać będziemy uroczystości pogrzebowe śp. ks. bp. Wacława Świerzawskiego. Szczegółowy plan uroczystości w gablocie przed kościołem. Niech wyrazem naszej wdzięczności za posługę śp. Księdza Biskupa będzie uczestnictwo w uroczystościach pogrzebowych. W tym dniu dla uczestników pogrzebu udostępniony będzie parking klasztorny. – zobacz więcej

3. Ze względu na uroczystości pogrzebowe nie będzie spotkania Duszpasterstwa 2/3.

4. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z nowego cyklu p.t. Mężczyźni w Biblii. Temat najbliższego spotkania: Wiara Abrahama. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

6. W piątek o 15.30 spotkanie duszpasterstwa młodzieży. Schola młodzieżowa zaprasza w sobotę o godz. 18.30.

7. Zachęcamy do dołączenia do Róż Różańcowych przy naszym Sanktuarium. Członkowie Żywego Różańca codziennie odmawiają jedną tajemnicę Różańca w podanej intencji. Zapisy w punkcie informacyjnym kościoła – zobacz więcej.

8. Do skrzynki przy wyjściu z kościoła składać już można kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych, za których sprawować będziemy Mszę św. przez cały rok w każdy poniedziałek o godz. 9.00. Kartki można zabrać z tylnych ławek kościoła. Istnieje także możliwość złożenia kartki wypominkowej przez internet wypełniając specjalny formularz na stronie naszego klasztoru.


» STARSZE WPISY