1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na agapę.

2. Powakacyjne spotkanie Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 17.30. Zapraszamy wszystkich chętnych.

3. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na ciąg dalszy spotkania: Skąd wiedzieć, czy życie ma sens? Początek o godz. 18.45.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejny rok spotkań Grupy Biblijnej z nowego cyklu p.t. Mężczyźni w Biblii. Temat najbliższego spotkania: Od Abrama do Abrahama. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

5. W piątek o 15.30 spotkanie duszpasterstwa młodzieży.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

7. W piątek i sobotę przeżywać będziemy Uroczystość Odpustową Matki Bożej Różańcowej. W piątek zapraszamy na Różaniec o godz. 17.30 oraz Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. konferencja i panel dyskusyjny: Różaniec szkołą modlitwy i kontemplacji. Spotkanie zakończymy Apelem Jasnogórskim. W sobotę zaś zachęcamy do indywidualnej modlitwy przed obrazem Matki Bożej, a od godz. 14.00 w ramach Różańca do granic do wspólnego rozważania czterech części Różańca. Uroczystą Mszę św. Odpustową sprawować będziemy o godz. 18.00. Szczegółowy program Uroczystości w gablocie przed kościołem.

8. Zachęcamy do dołączenia do Róż Różańcowych przy naszym Sanktuarium. Członkowie Żywego Różańca codziennie odmawiają jedną tajemnicę Różańca w podanej intencji. Zapisy w punkcie informacyjnym kościoła.

9. Już dzisiaj informujemy, że w niedzielę 15 października odbędzie się spotkanie autorskie z pisarką Wiesławą Karczewską-Grabias, która zaprezentuje swoją nową książkę pt. „Przetrwać czas nieludzki… Opowieść o Zofii Kołeckiej Fugiel”. Spotkanie odbędzie się na krużganku klasztornym bezpośrednio po Mszy św. o godz. 16.00. Zapraszamy.

10. Z powodów od nas niezależnych dziś nie odbędzie się promocja pisma naszych Braci Studentów: Teofil.


» STARSZE WPISY