1. W środę 6 września o godz. 18.45 zapraszamy na spotkanie grupy Pogłębianie Wiary. Temat – Co robić, jak temu przeciwdziałać, kiedy ktoś bardzo mi bliski oddala się od Kościoła, a nawet traci wiarę? Spotkanie potrwa jedną godzinę. Zapraszamy!

2. Po wakacjach wznawia spotkania grupa Biblijna. W czwartek po Mszy św. wieczornej na spotkaniu grupy Ojciec Stanisław omówi źródła, z których korzystał św. Paweł podejmując tematykę godności chrześcijanina. Spotkanie ma charakter otwarty.

3. W piątek o 15.30 także pierwsze po wakacjach spotkanie duszpasterskie młodzieży.

4. W sobotę 9 września podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w ich intencjach. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

5. W najbliższą niedzielę będziemy gościli kapłana Jacka Krzemienia ze wspólnoty „Chleb życia” współpracującego z siostrą Małgorzatą Chmielewską. Na wszystkich Mszach św. ksiądz wygłosi homilię i przed kościołem będzie rozprowadzał cegiełki na dzieło opieki dla ludzi bezdomnych, starych, chorych i matek z dziećmi prowadzonych przez wspólnotę „Chleb życia” – zobacz więcej.

6. Uprzejmie informujemy, że już można zamawiać intencje mszalne na przyszły rok – zobacz więcej.


» STARSZE WPISY