1. W poniedziałek jak w każdy 10 dzień miesiąca zapraszamy na Mszę św. o godz. 19.00 podczas której modlić się będziemy w intencji Ojczyzny. We wtorek w kościele św. Józefa o godz. 18.00 odbędzie się Msza św. w intencji ofiar ludobójstwa Polaków z Wołynia i Małopolski Wschodniej dokonanego w czasie II wojny światowej. Po Mszy św. spotkanie przy pomniku ofiar na cmentarzu katedralnym.

2. W środę o godz. 19.45 zapraszamy na spotkanie grupy Pogłębianie Wiary. Temat spotkania – „Jak stawiać czoła różnym nałogom”. Spotkanie potrwa jedną godzinę i ma charakter otwarty.

3. W niedzielę 16 lipca w Sandomierzu odbędą się wojewódzkie obchody Święta Policji. Z tej okazji w bazylice katedralnej zostanie odprawiona Msza św. o godz. 12.00. Po Mszy św. uroczystości na Rynku. O godz. 15.00 piknik na bulwarze. Policjanci serdecznie zapraszają na ich uroczystość.

4. Już dzisiaj zapraszamy na Jarmark Jakubowy – Rodzinny Festyn Historyczny wpisany w nowennę Jubileuszu 800-lecia naszego klasztoru. Jarmark odbędzie się w sobotę i niedzielę 22 i 23 lipca. W programie, koncerty, prezentacje artystyczne, jarmark winiarzy i restauratorów, Koncert Tomasza Budzyńskiego i Dariusza Malejonka oraz młodzieży z naszego duszpasterstwa. Szczegółowy program zostanie podany na plakatach. Zapraszamy do udziału.