1. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na ciąg dalszy spotkania pt.: Co dobrego da się zrobić z wyrzutami sumienia, które nie znikają mimo otrzymanego rozgrzeszenia. Początek o godz. 19.45.

2. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek i piątek miesiąca.

3. W sobotę 8 lipca podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w ich intencjach. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

4. Przypominamy, że w naszym kościele spowiadamy 15 minut przed Mszą św. oraz od poniedziałku do soboty w godzinach od 10.00 do 12.30 i od 14.15 do 17.45 – zob. Dyżury spowiedzi.

5. W naszym kościele można także zamawiać Msze św. Intencją mszalną można objąć żywych – siebie, naszych bliskich, przyjaciół, kapłanów, z okazji urodzin, jubileuszy czy ważnych wydarzeń w ich życiu. Możemy się także modlić za naszych zmarłych, – aby jak najszybciej mogli uczestniczyć w chwale nieba. Możemy się modlić także w intencjach ogólnych – za Kościół, o powołania, za Ojczyznę, o pokój, za wszystkie rodziny itp. oraz w ważnych sprawach. Mamy jeszcze wolne terminy na ten rok.