1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na spotkanie dyskusyjne pt.: Przyjąć, czy nie przyjąć. Oto jest pytanie. Co zrobić z uchodźcami? Odpowiedzi szukać będziemy w Piśmie Św. i Nauczaniu Kościoła. Początek po Mszy św. wieczornej. Zapraszamy.

2. We wtorek o godz. 18.15 zapraszamy kolejną próbę Dominikańskiego Chóru Rodzinnego. Zaproszenie kierujemy do wszystkich, którzy chcieliby dołączyć do chóru.

3. Co to jest ekskomunika i czemu ma służyć? To temat spotkania grupy Pogłębianie Wiary na które zapraszamy w środę o godz. 19.45.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej Grupa Biblijna zaprasza na spotkanie podczas którego omawiany będzie temat godności chrześcijanina według św. Pawła. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

5. W piątek przeżywać będziemy Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu z racji na Uroczystość nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

6. W sobotę zaś obchodzić będziemy Uroczystość Narodzenia Jana Chrzciciela.

7. W tym roku mamy jeszcze wolne terminy na Msze św. Gregoriańskie, które sprawujemy przez 30 dni w intencji zmarłych. Więcej informacji u o. Wilhelma.