1. Dziś jeszcze tak jak w każdą niedzielę zapraszamy na Gorzkie Żale o godz. 15.00.

2. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00. Po Mszy św. agapa w Sali duszpasterskiej.

3. Spotkanie Bractwa Modlitewnego we wtorek po Mszy św. o godz. 9.00.

4. Próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 18.15. Na próbę chóru zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby się włączyć w śpiew podczas Triduum Paschalnego.

5. W środę o godz. 18.45 grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na kolejną odsłonę spotkania pt.: Rzekomy rygoryzm katolickiej etyki seksualnej.

6. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kontynuację spotkania Grupy Biblijnej pt.: Oddziaływanie Ducha Św. na chrześcijanina. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

7. W piątek Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich na spotkanie o godz. 15.30.

8. Także w piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.30.

9. W sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00 będziemy modlić się w intencjach próśb i podziękowań zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Różańcowej oraz za członków internetowej grupy modlitewnej „ModlitwaRazem” oraz w ich intencjach. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy.

10. Także w sobotę zapraszamy na Drogę Krzyżową ulicami naszego miasta. O godz. 15.00 Nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego w Katedrze, a po nim wyruszymy z Krzyżem ulicami: Staromiejską, Koseły, Słowackiego, Ogrodową do kościoła św. Józefa. Zapraszamy.

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Rachunek sumienia” – pomoc w przygotowaniu się do spowiedzi oraz świąteczne baranki Paschalne. Dochód ze sprzedaży baranków wspomoże Caritas naszej parafii.

12. Dziękujemy za modlitwy i złożone ofiary na rzecz nowych organów do naszego kościoła. Można jeszcze wesprzeć tę inwestycję modlitewnie lub materialnie składając ofiarę do skrzynki przy wyjściu z kościoła lub wpłatą na konto klasztorne z dopiskiem ORGANY.

13. Przy kaplicy św. Jacka (spowiednicy) przed kościołem oraz na stronie internetowej naszego klasztoru można zapoznać się z godzinami spowiedzi przedświątecznej w naszym kościele. Doświadczenie ubiegłych lat przynagla nas by zaapelować o nie odkładanie spowiedzi na ostatnią chwilę.