1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na film: Cuda z Nieba, oparty na prawdziwej historii Anabel Beam, dziewczynki, która za życia odwiedziła niebo. Po filmie dyskusja.

2. Zajęcia dydaktyczne Dominikańskiego Chóru Rodzinnego we wtorek o godz. 18.15 w sali duszpasterskiej.

3. Także w środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na ciąg dalszy spotkanie pt.: O rzekomym rygoryzmie katolickiej etyki seksualnej. Początek spotkania godz. 18.45. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu Kobiety w Biblii p.t. „Matka Jezusa”. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

5. W piątek Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich na spotkanie o godz. 15.30.

6. Także w piątek zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 18.30.

7. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 zapraszamy na Gorzkie Żale. Podczas nabożeństwa przypominać i zgłębiać będziemy prawdę o rzeczach ostatecznych człowieka na podstawie Katechizmu.

8. W przyszłą niedzielę rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. Bp Piotr Jarecki z Warszawy. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w niedzielę podczas każdej Mszy św. oraz od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 18.00, a po Mszy św. konferencja. Serdecznie Was zapraszamy!

9. W najbliższym czasie mamy jeszcze wolne intencje mszalne. Zachęcamy do ofiarowania Mszy św. w intencji próśb i podziękowań, w ważnych sprawach, w intencji bliskich nam osób, a także za naszych zmarłych. Za zmarłych odprawiamy także intencje gregoriańskie.

10. Dziękujemy za modlitwy i złożone ofiary na rzecz nowych organów do naszego kościoła. Można jeszcze wesprzeć tę inwestycję modlitewnie lub materialnie składając ofiarę do skrzynki przy wyjściu z kościoła lub wpłatą na konto klasztorne z dopiskiem ORGANY. Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom!

11. Przy wyjściu z kościoła można nabyć „Rachunek sumienia” – pomoc w przygotowaniu się do spowiedzi, przeznaczona dla dorosłych i młodzieży.

12. Przypominamy, że po konsultacji ze Strażą Miejską naszego miasta, mając na uwadze bezpieczeństwo przychodzących do naszego kościoła, a także okolicznych mieszkańców, prosimy o nieparkowanie pojazdów wzdłuż ogrodzenia kościoła (po stronie kościoła). Pojazdy pozostawiać można na placu klasztornym oraz po jednej stronie ul. Staromiejskiej tak jak na to pozwalają przepisy o ruchu drogowym oraz ustawione znaki drogowe.