1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na Mszę św. o godz. 18.00, a po niej na agape.

2. Już dziś zapraszamy na Rekolekcje Wielkopostne w naszym kościele w dniach od 19 do 22 marca, które wygłosi ks. Bp Piotr Jarecki z Warszawy. Nauki rekolekcyjne głoszone będą w niedzielę podczas każdej Mszy św. oraz od poniedziałku do środy podczas Mszy św. o godz. 18.00. Po Mszy św. konferencja.

3. W środę o godz. 18.45 spotkanie grupy Pogłębianie wiary zatytułowane: Czemu katolicka etyka małżeńska tak bardzo wiele ludzi denerwuje i często tych, którzy mają tolerancję dla cudzych odmienności. Jakie wartości chroni ta małżeńska etyka? Zapraszamy do wspólnej dyskusji i poszukiwanie odpowiedzi na pytania.

4. W sobotę 11 marca – będziemy obchodzić drugą rocznicę powstania internetowej grupy modlitewnej ModlitwaRazem„. O godz. 9.00 Msza św. za członków tej grupy. Po Mszy – Koronka do Miłosierdzia Bożego. A po niej zapraszamy na wspólne świętowanie i małe co nieco! Członków tej grupy już jest ponad 600 osób. Zachęcamy dołączyć się szczególnie tych, którzy już odmawiają Koronkę. Szczegółowa informacja na ulotkach na tylnych ławkach kościoła oraz na stronie internetowej www.modlitwarazem.pl.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej, podczas którego będzie omawiane oddziaływanie Osób Boskich na chrześcijanina według św. Pawła. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

6. W piątek Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich na spotkanie o godz. 15.30.

7. Nabożeństwo Drogi Krzyżowej sprawować będziemy w piątek o godz. 18.30.

8. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 15.00 zapraszamy na Gorzkie Żale. Podczas nabożeństwa przypominać i zgłębiać będziemy prawdę o rzeczach ostatecznych człowieka na podstawie Katechizmu.

9. Z radością dzielimy się informacją, że od soboty w naszym kościele brzmią nowe organy. Dziękujemy firmie Fair Organy Kościelne za wcześniejsze udostępnienie instrumentu. Szczególne podziękowania składamy wszystkim ofiarodawcom. Jednocześnie informujemy, że spłacanie instrumentu można wesprzeć modlitewnie lub materialnie składając ofiarę do skrzynki przy wyjściu z kościoła lub na konto klasztoru z dopiskiem „organy”.