1. W poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na spotkanie dyskusyjne pt.: Sumienie – błogosławieństwo czy przekleństwo? Czym jest sumienie? Kiedy obowiązuje? Czy jest mi potrzebne? Zapraszamy do wspólnej dyskusji.

2. We wtorek po Mszy św. porannej Bractwo modlitewne zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji osób zniewolonych, opętanych oraz za egzorcystów naszej diecezji.

3. Także we wtorek o godz. 18.15 kolejna próba Dominikańskiego Chóru Rodzinnego w sali duszpasterskiej.

4. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Trudne relacje z teściami. Początek spotkania godz. 18.45. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

5. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej podczas którego omawiane będzie zagadnienie godności chrześcijanina według św. Pawła. Spotkanie poprowadzi o. Stanisław.

6. W piątek Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich na spotkanie o godz. 15.30.

7. Wspólnota bł. Sadoka zaprasza chętnych, którzy chcieliby podjąć modlitwę przez wstawiennictwo naszych Braci Męczenników w różnych intencjach. Dane kontaktowe można zostawić w zakrystii lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres na stronie internetowej klasztoru).

8. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzieło zakupu nowych organów do naszego kościoła. Ze skrzynki i z wpłat na konto zebraliśmy do tej pory 11.500,- zł. Można jeszcze wesprzeć tę inwestycję modlitewnie lub materialnie składając ofiarę do skrzynki przy wyjściu z kościoła lub wpłatą na konto klasztorne z dopiskiem ORGANY.

9. Siostry Dominikanki zapraszają na musical: Miłość Zmartwychwstała, o życiu bł. Siostry Julii Rodzińskiej. Spektakl odbędzie się 26 lutego w Tarnobrzeskim Domu Kultury o godz. 16.00. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w dziale Organizacji Imprez Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

10. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę dekanalną do Niepokalanowa, grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz Świątyni Opatrzności Bożej. Termin: 4 marca. Koszt: 50 zł. Zapisy w parafii Katedralnej.