1. W poniedziałek Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na film pt.: Pieniądze to nie wszystko. Czy pieniądz jest wyznacznikiem szczęścia? Czy naprawdę można się podnieść kiedy straci się wszystko? Po filmie dyskusja. Zapraszamy.

2. We wtorek po Mszy św. porannej Bractwo modlitewne zaprasza do wspólnej modlitwy w intencji osób zniewolonych, opętanych oraz za egzorcystów naszej diecezji.

3. W środę grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pt.: Czym są wyrzuty i zgryzoty sumienia. Jak sobie z nimi radzić? Początek spotkania godz. 18.45. Spotkanie potrwa jedną godzinę.

4. W czwartek po Mszy św. wieczornej zapraszamy na kolejne spotkanie Grupy Biblijnej z cyklu Kobiety w Biblii. Temat spotkania: Marta i Maria – zbieżność przeciwieństw. Spotkanie poprowadzi o. Marek.

5. W piątek Duszpasterstwo Młodzieży zaprasza uczniów Gimnazjów i Szkół Średnich na spotkanie o godz. 15.30.

6. Przypominamy, że w każdą sobotę podczas Mszy św. o godz. 9.00 modlimy się w intencjach zanoszonych przez wstawiennictwo Matki Bożej Królowej Różańca Świętego. Intencje można składać do skrzynki przy kaplicy Matki Bożej.

7. Także w sobotę o godz. 10.00 zapraszamy na pierwsze spotkanie Dominikańskiego Chóru Rodzinnego. Zaproszenie kierujemy do wszystkich zapisanych oraz tych, którzy chcą jeszcze dołączyć do chóru.

8. Wspólnota bł. Sadoka zaprasza chętnych, którzy chcieliby podjąć modlitwę przez wstawiennictwo naszych Braci Męczenników w różnych intencjach. Dane kontaktowe można zostawić w zakrystii lub przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej (adres na stronie internetowej klasztoru).

9. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w dzieło zakupu nowych organów do naszego kościoła. Można jeszcze wesprzeć tę inwestycję modlitewnie lub materialnie składając ofiarę do skrzynki przy wyjściu z kościoła lub wpłatą na konto klasztorne z dopiskiem ORGANY.

10. Siostry Dominikanki zapraszają na musical: Miłość Zmartwychwstała, o życiu bł. Siostry Julii Rodzińskiej Męczennicy. Spektakl odbędzie się 26 lutego w Tarnobrzeskim Domu Kultury o godz. 16.00. Bilety w cenie 25 zł można nabyć w dziale Organizacji Imprez Tarnobrzeskiego Domu Kultury.

11. Zapraszamy na jednodniową pielgrzymkę dekanalną do Niepokalanowa, grobu bł. ks. Jerzego Popiełuszki oraz Świątyni Opatrzności Bożej. Termin: 4 marca. Koszt: 50 zł. Zapisy w parafii Katedralnej.