1. Zapraszamy do uczestnictwa w nabożeństwach Różańcowych, które sprawować będziemy w dni powszednie o godz. 17.30, a w niedzielę o 18.30. Przypominamy, że za pobożne odmówienie Różańca w kościele można uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Zapraszamy do wspólnej modlitwy w intencji Ojczyzny w poniedziałek podczas Mszy św. o godz. 18.00.

3. Także w poniedziałek po Mszy św. wieczornej Duszpasterstwo 2/3 zaprasza na film: Bóg nie umarł. Po filmie dyskusja.

4. Bractwo Modlitewne zaprasza na spotkanie we wtorek po Mszy św. porannej.

5. W środę o godz. 18.45 Grupa Pogłębianie Wiary zaprasza na spotkanie pod tytułem: Ezaw i Jakub. Czy Bóg rzeczywiście jest sprawiedliwy? Zapraszamy do dyskusji.

6. Grupa Biblijna zaprasza wszystkich chętnych na spotkanie pod tytułem: Kim jest człowiek i jak powinien postępować w świetle Nowego Testamentu? Spotkanie w czwartek o godz. 18.45. Poprowadzi je biblista, o. Stanisław Zdziarstek OP.

7. W piątek Duszpasterstwo młodzieży zaprasza na spotkanie o godz. 15.30.

8. Przy wyjściu z kościoła można nabyć poświęcone różańce w barwach dominikańskich (czarno-białe) z wizerunkiem Cudownego obrazu Matki Bożej Różańcowej z naszego kościoła. Różaniec również można będzie zamówić przez stronę internetową naszego klasztoru i otrzymać przesyłką pocztową.

9. Do skrzynki przy wyjściu z kościoła składać już można  kartki wypominkowe z imionami naszych zmarłych, za których sprawować będziemy Mszę św. przez cały rok w każdy poniedziałek o godz. 9.00. Kartki można zabrać z tylnych ławek kościoła. Istnieje także możliwość złożenia kartki wypominkowej przez internet wypełniając specjalny formularz na naszej stronie internetowej.

10. W przyszłą niedzielę w naszym klasztorze gościć będziemy socjusza Ojca Generała, o. Krzysztofa Popławskiego OP. Już dziś zapraszamy na spotkanie z o. Krzysztofem poruszające kwestie Zakonie w świecie w Roku Wielkiego Jubileuszu, a także o wyzwaniach Dominikanów w Polsce w oczach Generała Zakonu. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek 17.10 o godz. 18.45. Zapraszamy.